שאלות ותשובות בדיני משפחה

באופן טבעי, בתחום דיני משפחה, עולות מספר רב של שאלות הקשורות לתחום, כמו למשל: איך אני יכול לאמת את החשדות שלי שבן הזוג שלי בוגד בי? מתי כדאי לי לכתוב צוואה? האם מומלץ לעשות הסכם ממון עם בן הזוג שלי ומתי? לפני או אחרי החתונה? מה ההיתרונות והחסרונות של נישואים אזרחיים לעומת נישואים דתיים ועוד המון שאלות...

כחלק מהשירות ועל מנת לנסות ולהקל במעט, על ההבנה של עניינים מורכבים הנוצרים בין הצדדים כתוצאה מהליכי הגירושין ו/או הפירוד, ריכזנו עבורכם שאלות שכיחות בתחום, אשר מקיפות נושאים נרחבים ושונים.

במידה ולא מצאתם תשובה לשאלה שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר דרך עמוד צור קשר. לאחר קבלת הפנייה, עורך דין מטעמנו, המתמחה בתחום דיני משפחה, יצור עימכם קשר טלפוני או בכתב ויענה על שאלתכם.
האם הפרו נגדך החלטה? האם הפרו נגדך פסק דין? האם צד מערים קשיים על ביצוע פסק הדין? מתלבטים מה לעשות? המאמר הבא יעסוק בנושא הליך ביזיון בית משפט לענייני משפחה...
להמשך קריאה
בדף זה, ננסה לענות על השאלות הנפוצות העוסקות בשאלה – היכן להתגרש? גירושין בבית דין רבני או בבית משפט לענייני משפחה.
להמשך קריאה
בפגישות ייעוץ עולות תמיד השאלות כמה עולה להתגרש? כמה עולה עורך דין גירושין? האם יש סיוע מהמדינה? האם יש דרך להוזיל עלויות של גירושין? במאמר זה ננסה לענות על שאלות...
להמשך קריאה
במידה ואתם מעוניינים לדעת איך להתגרש ללא עורך דין, מאחר ושמעתם על זוגות שהצליחו להתגרש ללא סיוע של עורך דין לענייני גירושין, במאמר זה ננסה לעשות סדר ולענות על השאלות...
להמשך קריאה
מטרתו של החוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה התשע"ה 2014 היא ליישב סכסוכים ללא צורך בהתדיינות משפטית.
להמשך קריאה
אנו עדים יותר ויותר לקיומם של גירושי בזק. גירושים מהירים. נישואין שרק החלו ולפתע – בוער הרצון להתגרש, רצון שלעיתים קרובות אף ממומש.
להמשך קריאה
הליך של גירושין בהסכמה מהיר יותר מדרך של הגשת תביעות, הליך של גירושין בהסכמה כרוך בפחות הוצאות משפטיות, והוא מהווה דרך של פשרה יעילה לשני הצדדים!
להמשך קריאה
ההחלטה לסיים את הקשר היא רק צעד אחד בדרך לגירושין וקבלת הגט. משם והלאה מצפה לכם תהליך משפטי שעלול להיות ממושך ולכן כדי שתצאו עם ידכם על העליונה.
להמשך קריאה
ההחלטה להתגרש היא החלטה שמתקבלת בכובד ראש ואיש אינו רוצה לעבור את התהליך הכואב הזה, אלא אם כן אין ברירה אחרת.
להמשך קריאה
האם אפשר לבטל הסכם גירושין? האם ניתן ליתן תוקף של פסק דין להסכם גירושין בבית הדין הרבני ועוד.
להמשך קריאה
איך לחלק את הרכוש ולהבטיח דירה שנקנתה על ידי ההורים, כיצד יש לפעול בנושא הרכוש כאשר רק אחד הצדדים מעוניין בגירושין ועוד.
להמשך קריאה
שאלות נפוצות בנושאים: הוצאה לפועל של מזונות, מזונות אישה, תשלום מזונות ילדים, משמורת והסדרי ראיה ועוד.
להמשך קריאה
זוגות אשר נישאו בנישואים אזרחיים ומעוניינים להתגרש וזוגות אשר נישאו בנישואים דתיים ומעוניינים להתגרש.
להמשך קריאה
מדריך למתגרש
פורום משפחה וגירושין
יצירת קשר
052-5070050

יצירת קשר עם עו"ד גירושין ומשפחה

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*
דירוג משרד עורכי דין גירושין