בחירת עורך דין לענייני גירושין

המדובר במשימה חשובה, אולי אחת החשובות בחייכם. לבחור את האישה שילווה אתכם במשימה המשמעותית ביותר עבורכם – פירוק התא המשפחתי.

חשוב לבחור עורך דין שתחום מומחיותו בענייני משפחה. עורך דין שמתמחה בתחום יידע להובילכם בדרך הנכונה, עם אסטרטגיה מתאימה, לתוצאות הראויות עבורכם.

בבחירת עורך דין לגירושין, אחת המשימות המורכבות ביותר, היא לבחור עורך דין שתהיה עימו אינטראקציה טובה, שתוכלו לצעוד יחד לעבר השגת המטרה.

חשוב שעורך הדין יהא יסודי, יעמיק בתיק, ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ובעיקר יביא לכם את התוצאות!

חשוב לסכם עם עורך הדין את עלותו של ההליך ולהבין לעומק מה היא כוללת. ראוי לקבל מידע על שכר טרחה כולל על ניהול של תיק, ולסכם על מצב שבו נסגר התיק תוך זמן קצוב.

בחנו עם עורך הדין את הדרך הראויה לפעול בתיק. ישנם מצבים שאין צורך למהר להגשת תביעות מהטעם, שלעיתים, יש מצבים שבהם אין סכנת "מירוץ סמכויות". לכן, במקרים המתאימים, ראוי לנסות להגיע להסכם גירושין או לחלופין הסכם שלום בית גירושין בדרכי נועם וללא הגשת תביעות.

במקרים מתאימים, שבהם זו החלופה הטובה ביותר, עורך הדין יבנה את האסטרטגיה המתאימה ביותר, לפיה, תפנו לבית הדין הרבני או לבית משפט לענייני משפחה, לפי המקרה.

לאחר בחירת עורך דין לגירושין, יבחנו כל האפשרויות לפעולות משפטיות לרבות הנושאים של חלוקת הרכוש המשותף, תשלומי מזונות והסדרי ראייה.
להמשך קריאה
לאחר שגמלה בליבכם ההחלטה הסופית להתגרש. אל תשתפו אנשים רבים, ובודאי לא את הילדים. חשוב שהילדים לא יתפסו צד ולא יהיו מעורבים בהליך הגירושין.
להמשך קריאה
מדריך למתגרש
פורום משפחה וגירושין
יצירת קשר
052-5070050

יצירת קשר עם עו"ד גירושין ומשפחה

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*
דירוג משרד עורכי דין גירושין