אודות דין בבית ומשרד עורכי דין עזרא

אתר דין בבית הוקם במטרה לספק מידע ראשוני על הליכי גירושין, תוך מתן מידע וטיפים חשובים וחומר מקצועי רלוונטי עוד לפני הפגישה עם עורך דין לענייני גירושין ומשפחה. חשוב להדגיש שהאתר אינו מהווה ייעוץ משפטי כלשהו, והאמור בו הינו חומר עזר ורקע כללי בנושאים הקשורים למשפחה והליכי גירושין מבן זוג.

האתר מנוהל ע"י עורך דין ערן עזרא ממשרד עורכי דין עזרא. עו"ד עזרא מכהן כסגן יו"ר הוועדה לענייני משפחה במחוז ת"א והמרכז של לשכת עורכי הדין.

אודות עורך דין גירושין ערן עזרא

עו"ד עזרא הינו מגשר, מרצה, בעל תואר שני במנהל עסקים למנהלים מהאוניברסיטה העברית (בהצטיינות), תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), התמחה בפרקליטות הפלילית של מחוז מרכז, מייסד המשרד, ויועצה המשפטי של עמותת גרנית, המקדמת חקיקה בנושא הגירושין בכנסת ישראל.

משרדו של עורך דין עזרא בעל ניסיון רב בניהול תיקי גירושין מורכבים, הכוללים, בין היתר, סוגיות רכוש, נכסי קריירה, עסקים, מזונות, משמורת, כתובה ועוד. המשרד עוסק בנושאים הקשורים לענייני משפחה, לרבות, גירושין, גישור, צוואות, ירושות, ידועים בציבור, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, אלימות במשפחה, נישואין אזרחיים, התרת נישואין, הגירת ילדים, שינוי גיל, ואימוץ ילדים.


משרדו של עו"ד ערן עזרא דורג בדירוג BDI בתחום דיני המשפחה והירושה לשנת 2015-2016
משרדנו דורג ברשימת משרדי עורכי דין בתחום דיני משפחה וירושה של גלובס & DUN'S100 לשנת 2016
משרדנו מופיע בכלי התקשורת השונים, לרבות בטלויזיה ובעיתונות. בקרו בדף "המשרד בתקשורת" - לחצו לקריאה


הניסיון המקצועי מעיד על כך שקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין בשלב מוקדם ככל האפשר של הליך הגירושין (רצוי מייד עם קבלת ההחלטה להתגרש), יכולה להוות את ההבדל בין זכייה בתיק או כישלונו. נכון, בסופו של דבר לא ניתן להתעלם מן העובדה שייצוג משפטי עולה כסף, אך אם מסתכלים על התמונה הכללית, ועל העובדה שהמשך אופן ניהול חייהם של בני הזוג וילדיהם, יקבע על פי האופן שבו יסתיים ההליך המשפטי, הרי שמדובר בהשקעה חשובה ביותר, יש אומרים החשובה שעושה אדם בחייו.
ייעוץ משפטי מיידי בנושא הליכי גירושין

אדישות והימנעות מקבלת ייעוץ משפטי בתיק גירושין החל מן השלב הראשון, יכולה להביא להפסד בתיק ולהמשך הסבל בחייהם של הצדדים גם לאחר שכבר נפרדו וכך, במקום שבני הזוג יתחילו פרק חדש בחייהם, סבלם נגרר עוד זמן רב לאחר מכן וגורר אחריו גם את סבלם של הילדים ושאר בני המשפחה המורחבת.

במידה והינכם מצויים בטרם הליך משפטי או במהלכו, והינכם זקוקים לייעוץ משפטי או לחוות דעת משפטית נוספת, הינכם מוזמנים לקבל ייעוץ משפטי מיידי ע"י עורך דין העוסק בנושא גירושין ומשפחה בנייד שמספרו 052-5070050


צוות דין בבית מאחל לכם עתיד משפחתי טוב ורגוע יותר!

מדריך למתגרש
פורום משפחה וגירושין
יצירת קשר
052-5070050

יצירת קשר עם עו"ד גירושין ומשפחה

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*
דירוג משרד עורכי דין גירושין